3D

3D měření přenosným ramenem

Provádíme měření 3D přenosným ramenem CimCore7525 - 2,5m. 3D měření jsme schopni provádět v přesnosti ± 0,020 mm (opakovatelnost bodu) a ± 0,029 mm (prostorová přesnost).

Z každého 3D měření jsme schopni vystavit protokol naměřených hodnot.

3D měřicí ramena CIMCORE Arm

Přenosná měřicí ramena změnila do základu třísouřadnicové měření. Tyto měřící stroje dělají 3D měření rychlé a jednoduché. Poprvé u přenosných měřicích ramen se použilo nové odměřování CIMCORE absoluteArm, které umožňuje, že před měřením není potřeba provádět inicializaci os. Absolutní odměřování zjednodušuje obsluhu: jakmile je rameno zapnuto, je připraveno k měření.

Vlastnosti měřicích ramen

Měřicí ramena mají karbonovou strukturu. Jsou dokonale ovladatelná a bezpečná díky otočným úchopům a funkci, pomocí které může rameno pracovat jako myš na monitoru. Mezi volitelné příslušenství patří osvětlení měřené součásti nebo např. integrovaná digitální kamera. Rameno s rozsahem 2,5m váží 7,7kg a je dokonale vyvážené, takže se obsluha ramene při práci neunaví. Ovládání stroje je intuitivní a rychle osvojitelné, takže i ten, kdo se souřadnicovým měřením teprve začíná, nemá problém po několika hodinách zvládnout i náročné měřicí úkony.

Nekonečná rotace

Nekonečná rotace kolem základních os stroje umožňuje snadno kontrolovat i těžko přístupná místa.

 

Loga

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd